Odborné překlady

Francouzština, španělština, portugalština

Více než 15 let zkušeností s odbornými překlady z následujících odvětví

TECHNIKA

  • Specializace na obory automobilový průmysl a strojírenství, bohaté zkušenosti z různých provozů jako je výroba lisovacího nářadí, vyfukování a vstřikování plastů, pěnování, interiéry vozů, brusné materiály, CNC stroje.
  • Překlady manuálů, technické dokumentace, návodů k obsluze.

OBCHOD

  • Překlady smluv a obchodní korespondence.
  • Překlady pracovních dokumentů, firemních publikací a časopisů, propagačních materiálů a textů na webové stránky

ART

  • Překlady uměleckých a stylistických textů a filmových titulků.
  • Scénáře, pracovní smlouvy, prezentace projektů

Reference

Katerina Moreira Přikrylová pracovala pro firmu ŠKODA AUTO a.s. jako tlumočnice a překladatelka při realizaci projektu výroby lisovacího nářadí v závodě Volkswagen Autoevropa v Portugalsku od prosince 2009 do září 2011. Po celou tuto dobu simultánně tlumočila při každodenní výrobě, jednání s top managementem a telefonických konferencích. Zároveň byla zodpovědná za veškeré překlady z/do portugalstiny technických dokumentů, protokolů o stavu nářadí a akčních plánů. Velmi jsem si cenil její znalosti technického jazyka a schopnosti rychle a efektivně řešit danou situaci, proto bych její práci bez váhání doporučil.

Bc Radim Keller, VSN5 - Výroba lisovacího nářadí, ŠKODA AUTO a.s.

S Kateřinou spolupracujeme již od roku 2006, překládá titulky k námi produkovaným filmům a pomáhá v komunikaci s našimi koprodukčními partnery. S její prací jsme vždy velmi spokojeni.

Alexis Taillant, Producent a majitel společnosti Wendigo Films

Kateřina Moreira Přikrylová pro nás překládá a tlumočí z a do francouzštiny. Pomohla nám především v komunikaci s prodejci náhradních dílů pro vůz Citroen B14. V průběhu naší spolupráce prokázala vynikající znalost francouzského jazyka a to především v oblasti odborné. Její služby bych bez váhání doporučil.

Michal Palounek, Jednatel společnosti Emerge a.s.

Potřebujete překlad, na který se můžete spolehnout?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed laoreet dolor sapien, vitae tristique ex volutpat eget. Donec efficitur ante ut felis sodales eleifend. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Kontaktujte nás